Hlavatý.cz – Výroba umělého kamene

O firmě Hlavatý - výroba umělého kamene

Firma Hlavatý vznikla v roce 1994 a dlouhá léta sídlila v Jasenné u Jaroměře.

V roce 2013 se přestěhovala do větších a vhodnějších prostor do ulice Náchodská v Jaroměři (areál bývalé Milety).

Původní výrobní program firmy byl zaměřen spíše na exteriérové (venkovní) prvky z umělého pískovce. Všechny výrobky jsou vyrobeny z umělého pískovce. Tento materiál je vyváženou kombinací písku, přírodních pojiv, pigmentů a speciálních přísad na bázi cementu, což umožňuje jeho zaměnitelnou podobu s přírodním pískovcem.

Cenově dostupnější výrobky z umělého pískovce však svými technickými parametry odpovídají kvalitě přírodního kamene, což dokládá atest od státní zkušebny v Hořicích v Podkrkonoší.

Barevné provedení našich výrobků lze dodat dle přání zákazníka.

Naším cílem je dosáhnout maximální spokojenosti našich zákazníků, ale také umožnit vytvoření celistvého a soudržného objektu (včetně obydlí a okolí) našich výrobků z umělého kamene. Chtěli bychom, aby naše produkty byly vnímány jako symbol harmonie a skvělého vkusu, aby se domy a zahrady našich zákazníků staly jakýmsi přehlídkovým průvodem různorodých materiálů, které lze snadno sladit díky naší nabídce. Zaměřujeme se na výrobu obkladů, stříšek, dlažeb, hlavic, plotových tvárnic, plotových sloupků, domečků pro elektroměry a plynoměry, bazénových lemů,  zahradních květináčů a zahradních koryt.

Přejít nahoru